Embed

Bitirdi bu altın fiyatları beni..

Yatırım konusunda çok fazla internet ortamında konuşmak istemem ama bu altın fiyatları bitiriyor beni..

Ben yaklaşık 5 senedir altın yatırımı yapıyorum. 2007li senelerde bir motorsiklet'im vardı. Ailemin zoruyla onu satmak zorunda kaldım. Şuan ne araba var ne başka birşey. Hayat böyle de güzel.. Neyse, o zaman motoru sattığım parayla bir miktar altın almıştım. O altın'ı çok zor durumlarda kalmadığım zaman bozdurmayacağıma dair kendime söz vermiştim.

Aradan 5 sene geçti. Altın fiyatları gittikçe yükseliyor. Bu aralar maddi konuda sıkıntılar çekiyorum, hemen bozdurma işlemine doğru gidebilirim. Kapalı çarşı tarafına sürekli gidiyorum, bir miktarı üzerimde taşıyorum. Fiyatlar artış gösterdiğinde hemen bozdurmak istiyorum.

3 hafta önce fiyatlar bir anda artış gösterdi. O esnada bende altınlarımın tümünü götürerek bozdurmayı düşünüyordum. Kapalı çarşı'da tanıdığım pek kimse yok. O yüzden tavsiyelere uyarak çeşitli kuyumcuları dolaşarak altın'ın gidişatı hakkında bilgiler aldım. Fiyatların yükseleceğini söylüyorlardı. Ama gel gör ki o yükselişten 3 5 gün sonra fiyatlar çakıldı.

Şuan 16 mart 2012 tarihiyle altın fiyatları 1645 ONS'u gösteriyor. Zor durumdayım ama hala sabrediyorum. Bu gidişat çok canımı sıkıyor.

Sizin bu konudaki görüşlerinizi alabilirmiyim?

Teşekkür ederim.

 

Resim (www.guncelaltin.com) sitesinden alınmıştır.

Yorum Yaz
Bu içeriği paylaşın!
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !